Nasze realizacje

W czym ostatnio mogliśmy zaistnieć? Komu pomogliśmy?
Zapoznaj się z ostatnimi realizacjami wykonanymi przez naszą firmę. Jeśli chcesz wiedzieć więcej na temat danej realizacji, skontaktuj się z nami jak najszybciej.

Montaż pieca SECO WARWICK do obróbki cieplnej metali

Montaż pieca SECO WARWICK do obróbki cieplnej metali.
Rozładunek pieca o wadze 25 Ton żurawiem hydraulicznym to nie lada wyzwanie, ale poszło „gładko”.
Maszynę wprowadziliśmy do hali na rolkach, a następnie przy użyciu żurawia hydraulicznego posadowiliśmy prasę na poziomie -1 metr od poziomu posadzki.

Montaż prasy Jawor

Rozładunek żurawiem prasy w elementach, a następnie wprowadzenie jej na rolkach do hali i montaż żurawiem.
Cała operacja odbyła się w niskiej hali co w znaczący sposób utrudniało montaż wysokiej prasy. Na szczęście precyzja nie jest dla nas wyzwaniem i wszystko wyszło perfekcyjnie.

Montaż wtryskarki Dobczyce

Do naszych zadań należało rozładować, wprowadzić i następnie zmontować wraz z poprowadzeniem i podłączeniem wszystkich mediów do wtryskarki Engel ES 7050H/7050M/2300 DUO. W całym projekcie największym wyzwaniem był rozładunek elementu wtryskarki ważącego 62 Tony w hali o wysokości 9 metrów. Rozładunek odbył się dwoma żurawiami.

Świebodzice relokacja maszyn

Kompleksowa usługa relokacji maszyn dla dużej firmy produkcyjnej. Demontaż linii produkcyjnej w Czechach.
Następnie transport linii do Polski ( Świebodzice ) rozładunek żurawiem, wprowadzenie maszyn na rolkach do hali i montaż.
W przypadku jednej maszyny, aby było możliwe jej wypionowanie należało otworzyć dach aby przy pomocy żurawia i rolek postawić maszynę w jej docelowym miejscu.

Relokacja Legnica

W dniu 14-15.05 w Legnicy w zakładzie produkcyjnym działającym przy branży Automotive wykonywaliśmy zlecenie relokacji dwóch pras.
Zdjęcia przedstawiają rozładunek oraz wprowadzanie dwóch automatycznych precyzyjnych pras Bruderer o wadze 20 Ton każda. Maszyny zostały rozładowane za pomocą żurawia samojezdnego, następnie umieszczone na specjalistycznych rolkach na których to zostały wprowadzone w miejsce wskazane przez klienta. W docelowym miejscu zostały posadowione na posadzce. W kolejnym etapie do podłączenia szafy oraz pulpitu sterującego prasy przystąpili nasi Elektrycy którzy zadbali o to aby wszystko zostało podłączone zgodnie z dokumentacją DTR maszyny. W przeciągu miesiąca była to już druga nasza operacja u tego samego klienta i dzięki fachowemu i szybkiemu zakończeniu Projektu mamy nadzieję że jest to początek owocnej współpracy.

Rozładunek oraz wprowadzenie Agregatu chłodniczego Trane

15 maja 2020 roku nasz wykwalifikowany personel przy wykorzystaniu żurawia z trawersem rozładował agregat chłodniczy Trane w miejscowości Pawłowiczki.

Maszyna została postawiona na specjalistyczne rolki dzięki którym technicy wprowadzili i posadowili na wibroizolatorach urządzenie w miejscu wskazanym przez klienta.

Po raz kolejny nasi pracownicy uporali się z zadaniem w błyskawicznym tempie pozostawiając po sobie bardzo dobre wrażenie.

Chcesz rozwinąć swoja firmę?

Porozmawiajmy!

Formularz kontaktowy

15 + 12 =

ul. Marsz. J. Piłsudskiego 74 lokal 320, 50-020 Wrocław

733 733 340

biuro@patsolutions.pl